Reprezentácia - MS ženy články

Slovenky podľahli Kanaďankám, o bronz zabojujú proti Češkám (FOTO+VIDEO)
Slovenské reprezentantky si na 7. MS v hokejbale žien v Košiciach zahrajú v sobotu o bronz. Rozhodla o tom ich piatková prehra v semifinálovej skupine s Kanadou 0:2. V zápase o 3. miesto nastúpia zvere... VIAC
Slovenky podľahli USA, o postup do finále zabojujú s Kanadou (FOTO+VIDEO))
Slovenské hokejbalistky prehrali vo štvrtok v semifinálovej skupine na MS v Košiciach s USA 1:2 po predĺžení. V kľúčovom súboji o účasť vo finále sa stretnú s Kanaďankami v piatok o 14.45 h. Zverenky M... VIAC
Slovenky zdolali Češky, tie titul neobhája (FOTO + VIDEO)
Slovenské hokejbalistky zvíťazili v utorok vo svojom poslednom zápase v základnej skupine na MS v Košiciach s Českom 2:1. V tabuľke majú zverenky Mariána Hambálka na konte 8 bodov a v skupine skončia n... VIAC
Surákovej odkaz trénerom: Musíme ich viac poslúchať
Iba 30 minút bol tréner slovenských hokejbalistiek Marián Hambálek spokojný s ich výkonom v zápase proti Britkám. V tretej tretine Slovenky nepredviedli ideálny výkon, čo dobre vie aj útočníčka Anna Má... VIAC
Slovensky sa potrápili s Britkami, zvíťazili 3:1 (FOTO + VIDEO)
Slovenské hokejbalistky zvíťazili v pondelok vo svojom treťom zápase na MS v Košiciach, výber Veľkej Británie zdolali 3:1. V tabuľke majú Slovenky päť bodov. Zverenky Mariána Hambálka sa v poslednom zá... VIAC
Gáborčíkovej pozdrav do neba, Slovenky predviedli skvelý obrat
Slovenské hokejbalistky sa po prehre s Kanadou revanšovali v zápase s ďalším zámorským tímom. S USA otočili nepriaznivý stav a po skvelom výkone si do tabuľky pripísali prvé body. Za najlepšiu hráčku S... VIAC
Slovenky nepotešili trénera Hambálka, ten musel po 1. tretine aj kričať
Slovenské hokejbalistky nestačili v prvom zápase na MS na Kanaďanky a tréner Marián Hambálek bol s výkonom svojich zvereniek veľmi nespokojný. ... VIAC
Slovenky podľahli na úvod Kanade (FOTO + VIDEO)
Slovenské hokejbalistky nastúpili vo svojom prvom zápase na MS proti Kanade. Slovensko - Kanada 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) Góly: 9. Desmierová (Tulková), 14. Fisc... VIAC
Konečná nominácia žien SR na MS 2019
Tréneri ženskej hokejbalovej reprezentácie Marián Hambálek a Karol Rehák nominovali hráčky na MS 2019 do Košíc. Slovenskú hokejbalovú reprezentáciu žien a č... VIAC
Nominácia žien na záverečný kemp pred MS
Slovenskú hokejbalovú reprezentáciu žien a čaká 1. a 2. júna posledný tréningový kemp v Žiline pred majstrovstvami sveta v Košiciach. ... VIAC
Slovenky nedali Češkám ani gól
Slovenské hokejbalové reprezentantky prehrali v stredu v Žiline v oboch prípravných zápasoch s Češkami. Úradujúcim majsterkám sveta podľahli 0:5 a 0:2. ... VIAC