Turnaje - Slovensko články

Summer Challenge v Nitre s účasťou troch krajín
Po zimnom turnaji Winter Challenge, ktorý sa v zime konal v Žiline, pripravila Slovenská hokejbalovú únia v spolupráci s Nitrianskou hokejbalovou organizáciou ďalšie pokračovanie. Tentokrát letné. Turn... VIAC
Ladies Cup napíše piatu kapitolu
Tradičný ženský hokejbalový turnajLadies Cup bude tento rok jubilejný, nakoľko sa v nadchádzajúci víkend 27. - 28.augusta koná už jeho 5. ročník. Ako aj po... VIAC
Víťazom Mini Vranov Cupu sú Sršne z Košíc (FOTO)
Vo Vranove nad Topľou sa hral tretí ročník turnaja mladých nádejí. Triumfovali Košičania pred Michalovcami, bronz ide do Martina. Konečná tabuľka turnaja: ... VIAC
Sharks Zvolen získal ôsmy triumf na Országh Cupe
Víťaznú trofej na 10. ročníku Országh Cupu 2019 získali hráči Sharks Zvolen, bol to už ich ôsmy triumf v histórii turnaja. Vo finále si "žraloci" poradili so Spišskou Novou Vsou 1:0, bronz putuje do Du... VIAC
Striebro pre Rebelky, celkový triumf pre Kyjov (FOTO)
V Skalici sa v sobotu konal tretí turnaj juhomoravského preboru, domáce Rebelky na ňom obsadili druhé miesto. Dlhodobý turnaj na... VIAC
Országh Cup po desiaty raz, opäť sľubuje kvalitu
Túto sobotu sa v Banskej Bystrici začne jeden z najväčších hokejbalových turnajov na Slovensku Országh Cup. Ide už o 10. ročník a o tom, že je tento turnaj veľmi obľúbený, svedčí aj účasť mnohých hokej... VIAC
Rebelky hostia Juhomoravský prebor, chcú uspieť
V Skalici sa v sobotu uskutoční hokejbalový turnaj žien, skalické Rebelky v ňom privítajú tri české tímy. Turnaj je v podstate liga v rámci juhomoravského p... VIAC
Fotogaléria z turnaja Winter Challenge 2019 v Žiline
Fotogaléria z turnaja Winter Challenge 2019 v Žiline. ... VIAC
Na Winter Challenge triumf Považskej Bystrice (FOTO)
Prinášame vám pohľad na nedeľňajšie zápasy na turnaji Winter Challenge SHbÚ 2019. Triumf na turnaji si napokon vybojovali hokejbalisti PROTEF-uPovažská Bsytrica, ktorí vo finále zdolali Pruské 3:2 po n... VIAC
Winter Challenge sobota: P. Bystrica a Pruské priamo do semifinále
Prinášame vám priebeh zápasov prvého dňa na turnaji Winter Challenge SHbÚ 2019. SKUPINA A Slovensko U23 HBK PROTEF Považská... VIAC
Extraligisti vítajú turnaj v Žiline pozitívne
Zimný turnaj Winter Challenge v Žiline, ktorý sa v hale na Bôriku bude hrať 9. a 10. februára, berú extraligové mužstva pozitívne. My sme pred turnajom položili trénerom tri rovnaké otázky. ... VIAC
Winter Challenge rozbehne v Žiline prvý ročník, v lete už aj s Čechmi
V dňoch 9. a 10. februára sa v Žiline uskutoční prvý ročník turnaja Winter Challenge, ktorý bude mať v lete svoje pokračovane. V... VIAC